bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Skład Rady - Kadencja 1998-2002

Przewodniczący
Rady Miejskiej w Żarowie

Helena Słowik

Z-ca Przewodniczącego
Rady Miejskiej w Żarowie

Marian Dawlewicz

Skład Rady Miejskiej

  1. Marian Dawlewicz
  2. Jerzy Wiśniewski
  3. Jolanta Brońska
  4. Anetta Kasprzak-Radecka
  5. Bronisław Głąb
  6. Leszek Michalak
  7. Renata Radoń
  8. Tadeusz Pudlik
  9. Danuta Furtak
  10. Jacek Moczulski
  11. Maria Becherowska
  1. Wojciech Kosiński
  2. Leszek Świderski
  3. Stanisław Kosiorowski
  4. Bronisław Inglot
  5. Walenty Piasecki
  6. Waldemar Rzeszowski
  7. Janusz Mikołajczyk
  8. Marek Baryłko
  9. Zygmunt Bednarz
  10. Helena Słowik
  11. Marian Borowski

Zarząd Miasta

  1. Przewodniczący
    - Lilla Grutnkowska
  2. Z-ca Przewodniczącego
    - Leszek Michalak
  3. Członek - Marek Baryłko
  1. Członek - Zygmunt Bednarz
  2. Członek - Stanisław Kosiorowski
  3. Członek - Bronisław Głąb
  4. Członek - Bronisław Inglot

I. Komisja ds. Wsi i Rolnictwa

  • Przewodniczący komisji Borowski Marian,
  • członek komisji - radny: Baryłko Marek, Bednarz Zygmunt, Kosiorowski Stanisław, Mikołajczyk Janusz, Piasecki Walenty, Rzeszowski Waldemar, Świderski Leszek,
  • członek komisji - spoza rady: Gadzicki Józef, Rzeszowski Krzysztof

II. Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji

  • Przewodniczący komisji Brońska Jolanta,
  • członek komisji - radny: Dawlewicz Marian, Głąb Bronisław, Kasprzak-Radecka Anetta, Kosiński Wojciech, Pudlik Tadeusz, Radoń Renata, Wiśniewski Jerzy,
  • członek komisji - spoza rady: Ciupiński Jerzy, Pis Beata

III. Komisja ds. Rodziny, Zdrowia i Opieki Społecznej

  • Przewodniczący komisji Becherowska Maria,
  • członek komisji - radny: Borowski Marian, Brońska Jolanta, Kasprzak-Radecka Anetta, Michalak Leszek, Moczulski Jacek,
  • członek komisji - spoza rady: Karpińska Joanna, Kuc Mieczysław, Serafin Ryszard, Smereka Teresa

IV. Komisja ds. Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Przewodniczący komisji Kosiński Wojciech,
  • członek komisji - radny: Mikołajczyk Janusz, Piasecki Walenty, Pudlik Tadeusz, Rzeszowski Waldemar, Świderski Leszek, Wiśniewski Jerzy,
  • członek komisji - spoza rady: Gruntkowska Lilla, Kurczewski Józef, Zaleński Mirosław

V. Komisja ds. Gospodarczych i Komunalnych

  • Przewodniczący komisji Moczulski Jacek,
  • członek komisji - radny: Baryłko Marek, Bednarz Zygmunt, Inglot Bronisław, Michalak Leszek, Radoń Renata,
  • członek komisji - spoza rady: Banasik Anna, Buchowski Leszek, Bujak Marian, Stryjewski Józef

VI. Komisja ds. Ochrony Środowiska

  • Przewodniczący komisji Furtak Danuta,
  • członek komisji - radny: Becherowska Maria, Dawlewicz Marian, Głąb Bronisław, Inglot Bronisław, Kosiorowski Stanisław,
  • członek komisji - spoza rady: Dawlewicz Zbigniew, Jaryczewski Stanisław, Wysocki Mieczysław, Zięba Adam

VII. Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący komisji Furtak Danuta,
  • członek komisji - radny: Brońska Jolanta, Pudlik Tadeusz


Opublikował: Marcin Wolfram
Publikacja dnia: 02.09.2011
Podpisał: Marcin Wolfram
Dokument z dnia: 02.09.2011
Dokument oglądany razy: 2 177